banner461

Değerler Şehri Nevşehir Proje Eğitimleri Gençlik Merkezinde

Nevşehir Gönüllü Eğitimciler Derneğinin İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığınca desteklenen Değerler Şehri Nevşehir projesi kapsamında projede işbirliği yapılacak kuruluşlardan biri olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Nevşehir Gençlik Merkezinde proje yürütme ekibi eğitici eğitimleri yapılıyor.

Değerler Şehri Nevşehir Proje Eğitimleri Gençlik Merkezinde
11 Ocak 2016 Pazartesi 20:57

banner143
banner134
Nevşehir Gönüllü Eğitimciler Derneğinin İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığınca desteklenen Değerler Şehri Nevşehir projesi kapsamında projede işbirliği yapılacak kuruluşlardan biri olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Nevşehir Gençlik Merkezinde proje yürütme ekibi eğitici eğitimleri yapılıyor.

Proje kapsamında Nevşehir de görev yapan gönüllü eğitimcilere İletişim, Etkili Sunum Teknikleri, Sınıf Yönetimi, Eğitici Oyunlar, Eğitici Drama, Etkinliklerle Değerler Eğitimi eğitici eğitimleri veriliyor. Dernek Başkanı Serhat Uluer ise proje çalışmalarının uygulama takvimi çerçevesinde yürütüldüğünü bundan sonrada İlahiyat Fakültesindeki üniversite öğrencilerimize aynı eğitimlerin yapılacağını belirtti. Desteklerinden ve ev sahipliğinden dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Nevşehir Gençlik Merkezi
Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.