banner461
banner195

Demir, devam eden eğitim inşaatlarını denetledi

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İnşaat Emlak Şube Müdürü Yusuf Aydoğmuş ve Din Öğretimi Şube Müdürü Yaşar Aydoğan ile birlikte Göre yolunda inşaatı devam eden Külliye içerisindeki eğitim kurumlarında incelemelerde bulundu.

Demir, devam eden eğitim inşaatlarını denetledi
07 Haziran 2016 Salı 13:43

banner143
banner134
İnşaat Emlak Şube Müdürü Yusuf Aydoğmuş´tan inşaatların gidişatı hakkında bilgi aldı. Aydoğmuş Külliye içerisindeki eğitim kurumlarının inşaatının hızla devam ettiğini, 32 derslikli İmam Hatip Ortaokulu binasının yeni eğitim öğretim yılında hizmet vermeye başlayacağını bildirdi.
İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, kız ve erkek imam hatip liseleri binalarının müteahhidi ile de görüştü ve okulların inşaatları hakkında bilgi aldı. İnşaatın müteahhidi, okulların inşaatlarının zamanından önce bitirilmesi için gayret sarf ettiklerini belirterek ekim ayı itibarıyla teslim aşamasına geleceklerini ifade etti.
Daha sonra H. Avni İncekara Fen Lisesi bahçesinde Hayırsever Merhum Yaşar Ağaçdiken’in sağlığında inşaatını başlattığı Fadime Hoca Kız Öğrenci Pansiyonunda incelemelerde bulundu. 2016-2017 eğitim öğretim yılında hizmete girecek olan pansiyon ile ilgili okul idarecilerinden bilgi aldı.
İl Milli eğitim Müdürü Demir ayrıca H. Avni İncekara Fen Lisesi’nin pansiyon ve yemekhane bölümlerinde de incelemelerde bulundu.Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.