banner461
banner195

Demirel’in Şapkası Nevşehir Altınyıldız Kolejinde Sergileniyor

Demirel’in Öğrencilere Hediye Ettiği Şapkası Okulda Sergileniyor.

Demirel’in Şapkası Nevşehir Altınyıldız Kolejinde Sergileniyor
17 Haziran 2015 Çarşamba 23:59

banner143
banner134

Şapkasıyla bir döneme damga vuran Süleyman Demirel’in Nevşehirli öğrencilere hediye ettiği şapkası okulda sergileniyor.


 9.Cumhubaşkanımız Süleyman DEMİREL’e Allah’tan rahmet,ailesine sevenlerine ve Türk Ulusuna başsağlığı diliyoruz.Mekanı Cennet olsun.            

Cumhurbaşkanı Süleyman DEMİREL;Altınyıldız Koleji tarafından düzenlenen 1. ve 2. Ulusal Kapadokya Çocuk Meclisleri delegelerini,Azerbaycan Bakü Merdekan 123 nolu kardeş okulumuz heyetini ve Altınyıldız Koleji öğrencilerini defalarca Çankaya Köşküne davet etmiştir. Çeşitli armağanlarla öğrencileri ve okulumuzu ödüllendiren Demirel, okulumuzun başarılarını takdirle karşılamıştır.

Altınyıldız Koleji’nin Çocuk Meclisinin çalışmalarından duyduğu memnuniyetten dolayı şapkasını okulumuza hediye etmişti.Birleşmiş Milletler tarafından Makedonya’da düzenlenen Dünya Çocuk Zirvesinde Türkiye temsilcisi olarak seçilen okulumuz heyeti,Sayın Demirel’in tüm dünya çocuklarına yönelik mesajını uluslararası toplantıda okumuştu.

Ülkemize,Ulusumuza sayısız hizmetleri olan 9.Cumhurbaşkanımız Süleyman DEMİREL’in Altınyıldız Kolejine hediye ettiği Şapkasını okul müzemizde sergilemeye devam edeceğiz.

Mekanı cennet, ruhu şad olsun.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.