banner461
banner195

Deneme Sınavlarına Kardelen Koleji Başarılarıyla Damga Vurdu

Nevşehir Özel Kardelen Koleji öğrencileri Coşku yayınları tarafından Türkiye geneli yapılan deneme sınavlarında Nevşehir, Bölge ve Türkiye dereceleri elde ederek büyük bir başarıya daha imza attı.

Deneme Sınavlarına Kardelen Koleji Başarılarıyla Damga Vurdu
17 Nisan 2013 Çarşamba 15:11

banner143
banner134

 Nevşehir'in ilk özel eğitim kurumu olan ve transfersiz eğitim ile elde edilen başarılar ile Nevşehir'in başarı grafiğini her zaman zirveye taşıyan Özel Kardelen Koleji öğrencileri Coşkun yayınları tarafından yapılan Türkiye geneli deneme sınavlarında da büyük bir başarıya imza attı. Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada Özel Kardelen Koleji olarak Nevşehir'de, İç Anadolu Bölgesi'nde ve Türkiye genelinde dereceler elde etmiş olduklarından dolayı son derece mutlu olduklarını kaydetti. Saygılı yaptığı açıklamada şunları söyledi.

 

'' Özel Kardelen Koleji olarak Coşkun yayınları tarafından yapılan Türkiye geneli deneme sınavında yine büyük başarılara imza attık. Türkiye genelinde 13 Bin 113 öğrencinin katıldığı 5. sınıflar deneme sınavında bir öğrencimiz Nevşehir birincisi olurken yine bir öğrencimiz İç Anadolu Bölge üçüncüsü ve Türkiye sekizinci olmayı başardı.  13 Bin 989 öğrencinin katılmış olduğu 6. sınıflar Türkiye geneli deneme sınavında bir öğrencimiz Nevşehir ikincisi, İç Anadolu Bölgesi yedincisi ve Türkiye 28. si olarak büyük başarı elde etmiştir. 13 Bin 747 öğrencinin katıldığı 7. sınıflar deneme sınavında bir öğrencimiz Nevşehir birincisi olurken, İç Anadolu Bölge yedincisi ve Türkiye 28.si Kardelen Koleji öğrencisi olmuştur. Yine 7. sınıflarda bir öğrencimiz Nevşehir ikincisi olurken, İç Anadolu Bölge sekizincisi ve Türkiye 30.su olmuştur.  21 Bin 735 öğrencinin katılmış olduğu 8. sınıflar Türkiye geneli deneme sınavında ise bir öğrencimiz Nevşehir birincisi, İç Anadolu 11.si ve Türkiye 61. si olarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Özel Kardelen Koleji olarak bu başarıda emeği geçen öğrencilerimizi, öğrenci velilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz''diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.