banner461

Derinkuyu 15 Temmuz Şehitleri İlkokulu’nun Başarısı

Derinkuyu 15 Temmuz Şehitleri İlkokulu, Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş en büyük okul ağı olan eTwinning platformunda 3 yıldır yürüttüğü başarılı çalışmalar nedeni ile ...

banner503
Derinkuyu 15 Temmuz Şehitleri İlkokulu’nun Başarısı
22 Mart 2019 Cuma 12:18

banner143
banner134

Derinkuyu 15 Temmuz Şehitleri İlkokulu, Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş en büyük okul ağı olan eTwinning platformunda 3 yıldır yürüttüğü başarılı çalışmalar nedeni ile Brüksel’de bulunan Merkezi Destek Servisi (Central Support Service – CSS) tarafından 2019-2020 yılı eTwinning Okul Etiketi ödülü ile eTwinning Okulu olmaya layık görülmüştür.

Üç yıldır yapılan özverili çalışmalar neticesinde 2018-2019 Eğitim öğretim yılında Ulusal destek servisi tarafından  4 Avrupa kalite etiketi ve 2 Ulusal kalite etiketi ile toplamda 6 Kalite etiketi alan başarılı proje çalışmaları ile eTwinning okulu olmuştur. Twinning Okulu olarak seçilen okullar dijital uygulamalar, e-güvenlik uygulamaları ve yenilikçi yaklaşımlar alanında bölgesinde öncü kabul ediliyor. Öğrencilerin velilerin ve öğretmenlerin yaparak yaşayarak işbirliği içinde çalışmış olduğu projeler, Proje ekibince belirli bir sistematik içinde dijital becerilere bağlı olarak ulusal ve uluslararası platformda Avrupa okulları ağında büyüyerek devam etmektedir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.