banner461
banner195

Derinkuyu Meslek Yüksek Okulu’nun İnşaatı Hızla Devam Ediyor…

Nevşehir Derinkuyu İlçemiz Suvermez Kasabası halkından kıymetli hayırseverimiz Hamza Ertaş tarafından merhum anne ve babası adına yaptıracağı Nevşehir Üniversitesine bağlı Meslek Yüksek Okulu inşaatında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Derinkuyu Meslek Yüksek Okulu’nun İnşaatı Hızla Devam Ediyor…
25 Mayıs 2013 Cumartesi 12:51

banner143
Derinkuyu’da Meslek Yüksek Okulu’nun Temeli Atıldı
İlgili Galeriye Git
banner134

  Nevşehir Derinkuyu İlçemiz Suvermez Kasabası halkından hayırsever Hamza Ertaş tarafından vefat eden babası Merhum Yaşar Ertaş ile annesi Emineana Ertaş adlarına Nevşehir Üniversitesine bağlı olarak yaptırılacak olan Meslek Yüksek Okulunun temeli 21.05.2013 Salı günü Derinkuyu İlçemiz Kaymakamı Sayın Mithat Can KUTLUCA'nın katıldığı törenle atılmıştı.

Temel atmanın akabinde Fakülte binasının İnşaat çalışmaları süratle devam etmekte olup, önümüzdeki aylarda yapımı tamamlanarak, İlçemize ve Nevşehir Üniversitesine kazandırılacaktır.

Temel atma törenini İlçemiz Kaymakamı Sayın Mithat Can KUTLUCA ile ilçe protokolü ve vatandaşlarımız katıldı. Hayırsever vatandaşımız Sayın Hamza ERTAŞ'a bu örnek tutum ve davranışı ile hayırseverliğinden dolayı tebrik ediyor, bu anlamlı hareketinin tüm hayırseverlerimize örnek olmasını diliyor ve  çalışmalarında başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
derinkuyulu - 5 yıl önce
ahmet balcıya kapak olsun bu haber