banner461
banner195

Dil, Kültür ve Edebiyat Söyleşileri Başlıyor

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Bölüm Başkanlığı, bölümün akademik hareketliliğini artırmak, öğrenci ve öğretim elemanlarımızın alanlarıyla ilgili çalışmalarını paylaşıma açabilmek için zemin hazırlamak amacıyla Fakültede "Dil, Kültür ve Edebiyat Söyleşileri I" adıyla bölüm seminerleri serisini başlattı.

Dil, Kültür ve Edebiyat Söyleşileri Başlıyor
29 Eylül 2014 Pazartesi 17:11

banner143
banner134

 Dil, Kültür ve Edebiyat Söyleşileri Başlıyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Bölüm Başkanlığı, bölümün akademik hareketliliğini artırmak, öğrenci ve öğretim elemanlarımızın alanlarıyla ilgili çalışmalarını paylaşıma açabilmek için zemin hazırlamak amacıyla Fakültede "Dil, Kültür ve Edebiyat Söyleşileri I" adıyla bölüm seminerleri serisini başlattı.

Seminerler üniversitenin tüm akademik ve idari personeli ile öğrencilerinin katılımına açık olacak. Seminerler Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

01 Ekim – 26 Kasım 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan seminerlerde, Karagözlü Edebiyat ve Simetri, Kültürel Miras İmgelerinin Aktarım Aracı olarak Ticari İşletme Adları,

Nabi’nin Farsça Tahmisleri üzerine bir değerlendirme, Osmanlı’dan Cumhuriyete Seyahatnamelerden Avrupa’ya Bakış, Mitoloji ve Şiir gibi konular işlenecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.