banner461
banner195

Doğa Koleji Kardeş Okulunu Misafir Etti

Milli Eğitim Bakanlığının "Hami Okul Projesi" kapsamında Nevşehir Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ile kardeş okul olan Nevşehir Doğa koleji, kardeş okulunu kahvaltıda misafir etti.

Doğa Koleji Kardeş Okulunu Misafir Etti
16 Mart 2019 Cumartesi 14:11

banner143
banner134

Nevşehir Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdür Yardımcısı Burhan Yeşilyurt ve beraberindeki öğrenci ve öğretmenlerden oluşan heyet, Nevşehir Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Halis Uluer, Nevşehir Doğa Koleji Kampüs Müdürü Sabahattin Yılmaz ve öğretmen kadrosu ile kahvaltıda buluştular.

Kahvaltıda iki okul arasında, sosyal ve kültürel faaliyetler, beden eğitimi, spor, fen bilimleri, yabancı dil uygulamaları, rehberlik ve psikolojik danışmanlık alanlarında ortak eğitim çalışmaları düzenlenebileceği hakkında sohbet edildi.

Kahvaltının ardından Doğa Koleji Kampüsü gezilirken dersliklerde ve atölyelerde misafir öğrencilerimizin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Doğa Koleji güzel sanatlar atölyesinde uzman eğitmenlerimizin yardımı ile kendi anahtarlıklarını yapan misafirlerimiz, daha sonra okçuluk bölümüne geçerek eğitmenlerimiz gözetiminde ok atışları yaptılar.

Okul gezisinin son bölümünde ise Nevşehir Doğa Koleji Kampüsü içerisinde bulunan spor salonunu ve yüzme havuzunu dolaşan minikler, Doğa Kolejinde kardeş öğrenciler ile bir de dostluk maçı yaptılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.