banner461
banner195

Eğitim Kalitesinin Artırılması Hedefleniyor

Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Taşçı, okul ziyaretlerine Kalaba M. Akif Ersoy Ortaokulu, Kalaba Yunus Emre İlkokulu, Kalaba Fatih Sultan Mehmet Lisesi ve Kalaba M. Hamdi Köroğlu İmam Hatip Ortaokuluna yaptığı ziyaretlerle devam etti.

Eğitim Kalitesinin Artırılması Hedefleniyor
03 Ekim 2015 Cumartesi 13:54

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Taşçı, okul ziyaretlerine Kalaba M. Akif Ersoy Ortaokulu, Kalaba Yunus Emre İlkokulu, Kalaba Fatih Sultan Mehmet Lisesi ve Kalaba M. Hamdi Köroğlu İmam Hatip Ortaokuluna yaptığı ziyaretlerle devam etti.

Ziyaret edilen okullarda öğretmenlerle kısa toplantılar yapan Taşçı, okula yeni gelen öğretmenlerle tanışarak başarılar diledi.

Geçtiğimiz yıl elde edilen proje başarıları konusuna da değinen Taşçı, ilçe milli eğitim olarak öğretmenlerden yeni beklentilerin olduğunu birlik, beraberlik ve koordine çalışmalarla başarıya ulaşılacağını, destek ve yardım konusunda öğretmenlerin yanında olduklarını belirtti.

Okullardaki eğitim kalitesinin artırılması konusunda öğretmenlerin de görüşlerini alan Taşçı, okul içinde yapılan tadilat çalışmalarını da kontrol ettikten sonra okullardan ayrıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.