banner461
banner195

Eğitim Şart

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği ( NÖGED) Yönetim Kurulu Adına Başkan Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın 2013 – 2014 Eğitim – Öğretim bahar dönemine katkısı olan tüm paydaşlara başarı, sağlık ve huzur temenni etti.

Eğitim Şart
10 Şubat 2014 Pazartesi 14:53

banner143
banner134

 Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği ( NÖGED) Yönetim Kurulu Adına Başkan Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın 2013 – 2014 Eğitim – Öğretim bahar dönemine  katkısı olan tüm paydaşlara başarı, sağlık ve huzur temenni etti.Taşğın;

Günümüzde dünyada yaşanan toplumsal – siyasi – kültürel - teknolojik değişimler ve gelişmeler, bunları algılayabilecek, bunlardan hem bireysel hem de ulusal gelişmemize katkı sağlayacak vizyon ve beceri sahibi nesillerin yetiştirilmesini zorunlu hale getirmiştir. Eğitimde başarılı bir seviyede olan ilimizin bu başarılara ulaşmasında yoğun emek sarf eden okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve geleceğimizin teminatı öğrencilerimize yeni eğitim öğretim döneminde de başarılarının artarak devam edeceğini temenni eder, ilimiz ve ülkemiz için başarı ve mutluluklar getirmesi temenni ediyorum dedi."

 

 

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği(NÖGED)

 Yönetim Kurulu Adına

Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #Eğitim Şart

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.