banner461
banner195

Eğitimci Yazar Alişan KAPAKLIKAYA, Kardelen Eğitim Kurumları İşbirliği ile Nevşehir’e Geliyor

Kardelen Eğitim Kurumları işbirliği ile Eğitimci-Yazar, Kişisel Gelişim ve NLP Uzmanı Alişan Kapaklıkaya ile Nevşehirli öğrenciler , öğretmenler ve veliler konferansta buluşma fırsatı yakalıyor.

Eğitimci Yazar Alişan KAPAKLIKAYA, Kardelen Eğitim Kurumları İşbirliği ile Nevşehir’e Geliyor
08 Mart 2016 Salı 14:07

banner143
banner134

Özel Kardelen Koleji organizasyonu ile Eğitimci-Yazar, Kişisel Gelişim ve NLP Uzmanı Alişan Kapaklıkaya tarafından 9 Mart çarşamba günü Nevşehir Kapadokya Kültür Merkezi salonunda öğretmen ,öğrenci ve ailelere; ‘’ Aile içi  İletişim ve Olumlu Özgüvenli Çoçuklar Yetiştirmenin Pin Kodları" konulu konferans düzenlenecek.
9 Mart Çarşamba günü Saat: 13:00 ‘ de öğrencilere yönelik ; ‘’Özgüveni Artırma , Sınav Kaygısıyla Başa Çıkabilme ve Derslere Nasıl Aşık Olabilirim’’ konuları üzerine eğilerek  eğlenceli ve eğitici bir konferans öğrencileri bekliyor. Öğrencilere yönelik konferansın ardından saat: 16:00 ‘da öğretmenlere yönelik olarak ‘’ İlham Veren Öğretmen , Mesleki Motivasyon , Öğrenme ve Öğretme Stratejileri ‘’ konulu seminerle devam edecek. Saat:19:30 ‘ da ise velilerimizi ‘’ Aile içi İletişim ‘’ konulu konferans bekliyor olacak.
Bu konferans ile KAPAKLIKAYA ; Öğrencilerin bireysel farklılıklarını gözeterek her öğrencinin eğlenceli bir çalışma ortamı oluşturabilmesi , sınav kaygısıyla başa çıkabilme ve özgüveni artırabilmesi adına rehberlik edecek. Öğretmen , öğrenci ve velilerimizi yakından ilgilendiren , veli öğrenci  iletişimi , öğretmen öğrenci iletişimine değinerek eğitim hayatımızda ve aile içi hayatımızda bizlere son derece faydası olacak bu konferansa tüm Nevşehir halkımızı davet ediliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.