banner461
banner195

Eğitime Yeni Yatırım

Nevşehir’de il milli eğitim müdürlüğünün koordinesinde gerçekleştirilen yeni eğitim yatırımlarının büyük bir bölümünde ihale çalışmaları tamamlandı.

Eğitime Yeni Yatırım
19 Mayıs 2015 Salı 16:27

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de il milli eğitim müdürlüğünün koordinesinde gerçekleştirilen yeni eğitim yatırımlarının büyük bir bölümünde ihale çalışmaları tamamlandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek’in bizzat takip ettiği ihale çalışmalarında ilimize 4 önemli eğitim yatırımının kazandırılması hedefleniyor.

Edinilen bilgiye göre; ilimizde önümüzdeki günlerde inşasına başlanacak olan 32 ve 24 derslikli iki imam hatip lisesinin ihalesi yapıldı. Nevşehir Endüstri Meslek Lisesine 18 derslikli yeni ek bina ihalesi de geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. TOKİ’de 24 derslikli ilkokul binası için ihale yapıldı ve inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.

İhaleleri yapılan yeni eğitim yatırımlarının söz konusu ihalelerle ilgili bir sorun yaşanmaması durumunda en kısa zamanda tamamlanacağı bildirildi.  

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali AKVAM - 3 yıl önce
Sayin mudurum imam hatip liseleri yapiliyor zaten, endustri meslek liselerinde ogrenci gun gectikce azalirken neden meslek lisesine bina yaptiniz gerek varmiydi? Keske daha iyi bir arastirma yapilsaydi...