banner461
banner195

EKSEN'den LYS İçin Başarı Dileği

Bayram OK LYS sınavına girecek adaylara üstün başarılar diledi. Bu hafta sonu yapılacak LYS sınavı gençlerin geleceklerini belirleyecek önemli günlerden biri olacaktır, dedi. Sınava girecek gençlere önemli bir de tavsiyede bulundu;Sınav sorularını çok dikkatli ve önemseyerek okumalarını tavsiye etti.

EKSEN'den LYS İçin Başarı Dileği
14 Haziran 2014 Cumartesi 11:16

banner143
banner134

 Bayram OK LYS sınavına girecek  adaylara üstün başarılar diledi. Bu hafta sonu yapılacak LYS sınavı gençlerin geleceklerini belirleyecek önemli  günlerden biri olacaktır, dedi. Sınava girecek gençlere önemli bir de  tavsiyede bulundu;Sınav sorularını çok dikkatli ve önemseyerek okumalarını tavsiye etti.

Geleceğimizi emanet edeceğimiz ,geleceğimize şekil ve yön verecek sevgili gençler ;diyerek gireceğiniz bu sınavda sizlere güveniyor ,,hepinizin  ülkemizin her bir köşesinde vatan ve milllete hizmet yarışında en önlerde bulunacağınızı şimdiden görür gibi oluyor,bu hayal ve umutların gerçek olacağı günleri heyecanla beklediğimi bilmenizi istiyorum.dedi

Biz eğitimcilerin her zaman yanınızda olduğumuzu asla unutmayın…

Bu dilek ve temennilerle bu hafta ve  önümüzdeki  cumartesi ve Pazar günü yapılacak sınavlarda hepinize üstün başarılar dilerim.diyerek sözlerini bitirdi..

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.