banner461
banner195

Eserler Teslim Edildi

Acıgöl ilçesi Karacaören İlkokulu 3/A ve 3/B öğrencilerinin Okul Sütü Akıl Küpü projesi kapsamında hazırlamış oldukları eserleri Okul Müdürü Mehmet İlhan, 3/A Sınıf Öğretmeni Melek Karaca, 3/B Sınıf Öğretmeni Tülay Armağan ve öğrencileri temsilen Irmak Fatma Armağan tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek’e sunuldu.

 Eserler Teslim Edildi
22 Mayıs 2015 Cuma 20:48

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesi Karacaören İlkokulu 3/A ve 3/B öğrencilerinin Okul Sütü Akıl Küpü projesi kapsamında hazırlamış oldukları eserleri Okul Müdürü Mehmet İlhan, 3/A Sınıf Öğretmeni Melek Karaca, 3/B Sınıf Öğretmeni Tülay Armağan ve öğrencileri temsilen Irmak Fatma Armağan tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek’e sunuldu.            

Öğretmen ve öğrencilerimizin bu projedeki amacı okullarımızda dağıtılan süt kutularını günlük hayatta kullanılabilecek materyaller haline getirmektir. Geri dönüşümle  değerlendirilen bu süt kutularından kumbara, kalemlik, cüzdan, kapı süsü, diş fırçalık, oyuncaklar ve değişik hayvan figürleri yapıldı.

Bu materyallerle ders dışı etkinliklerin ve ders içi çalışmaların daha verimli geçmesi için birer araç olarak kullanılabileceği amaçlandı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
eğitimci - 3 yıl önce
Neresi proje bunun.o süt kutularinin icildikten hemen sonra imha edilmesi gerekiyor, bakanlik bu konuda okullara yazi gönderdi ,gercekten cok iyi proje olmuş, "çocuklar bakteri kapip hastalansin projesi."