banner461
banner195

Fransız Öğrenciler Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı ziyaret etti.

Avrupa Birliği Gençlik Projesi kapsamında Fransa’nın Quimperle kentinden gelen Fransız öğrenciler, Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Fransız Öğrenciler Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı ziyaret etti.
11 Mart 2013 Pazartesi 13:36

banner143
banner134

 Kadınların toplumdaki rolü ve demokrasi’ konusunda gerçekleştirilen Avrupa Birliği projesi kapsamında Nevşehir’e gelen Fransız öğrenciler ve proje ortağı kuruluş olan Hasan Kalyoncu Üniversitesi akademisyen ve öğrencileri Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretçiler proje kapsamında Nevşehir Üniversitesinin yaptığı ev sahipliğinden ve desteklerinden ötürü Rektörümüz Prof. Dr Filiz Kılıç’a teşekkür etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, üniversitede gerçekleştirilen sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlere her zaman destek olduklarını, uluslararasılaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir üniversite olarak bu tür çalışmalara her zaman ev sahipliği yapabileceklerini dile getirdi.

 

Rektörümüz Kılıç, ziyaret sonunda Fransız heyete Nevşehir Üniversitesi logolu plaket takdim etti. Heyet daha sonra Nevşehir Üniversitesi Kariyer Kulübü tarafından tertiplenen programa katılarak,  katılımcılara gösterilerini sergiledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.