banner461

Gerçek Başarı Kardelen Kolejinden!

Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji 2017 LYS sonuçlarıyla Yine Rekor Bir Başarıya İmza Attı.

banner503
Gerçek Başarı Kardelen Kolejinden!
13 Temmuz 2017 Perşembe 16:19

banner143
banner134
Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji 2017 LYS sonuçlarıyla Yine Rekor Bir Başarıya İmza Attı.

2017 LYS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Mürsel MERT görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Öncelikli olarak LYS’de büyük başarı gösteren öğrencilerimizi, bizlerden desteklerini bir an olsun bile esirgemeyen velilerimizi ve göstermiş olduğu üstün performansla öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlama gayesinde olan ve her geçen gün yeni başarılara imza atan lider kadromuzu en kalbi duygularla tebrik ediyorum.  LYS’ye giren 56 öğrencilerimizden 13 öğrencimiz tıp fakültelerini, 5 öğrencimiz diş hekimliği ve eczacılık fakültelerini, 4 öğrencimiz hukuk fakültelerini, 20 öğrencimiz mühendislik ve mimarlık fakültelerini, 8 öğrencimiz ise diğer fakülteleri kazanabilecek sıralamalar elde etmiştir.   Öğrencilerimizin, ülkemizdeki en seçkin üniversitelerin en seçkin bölümlerine yerleşebilecek puanı almasında lider kadromuzun payı büyüktür. Nitekim, her biri alanında uzman, hem dershane hem de okul deneyimine sahip, sınav hazırlama ve öğrencileri sınava hazırlama hususunda üst düzey bilgi ve tecrübelere sahip olan lider kadromuz hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak birçok öğrencimizin Türkiye derecesi elde etmesine büyük katkı sağlamıştır.”

Elde edilen bireysel başarıların yanında kitlesel başarıyı yakalamanın önemine de değinen Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Mürsel MERT, sözlerine şöyle devam etti: “Bireysel başarıları elde etmenin yanında kitlesel başarıyı sağlayabilmek de eğitimde son derece önemli bir husustur. Bu bağlamdan hareketle Özel Kardelen Fen Lisesi öğrencilerimizin LYS’de %100, Özel Kardelen Anadolu Lisesi öğrencilerimizin ise %90 başarı göstererek ülkemizin en iyi üniversitelerinin en iyi bölümlerine yerleşebilecek puanları almaları da bu yöndeki başarımızı da gözler önüne sermektedir.

Sınavlara hazırlık sürecinde kurumumuzda açılan kurslarla, öğrencilerimizi özel derse veya başka bir kursa muhtaç olmadan en iyi şekilde yetiştiren lider kadromuz, süreç içerisinde öğrencilerimize bire bir koçluk hizmeti sunarak da hem öğrencilerimizin seviyesinin üst düzeye taşınması konusuna hem de kurumumuzda kurmuş olduğumuz sistemin her anlamda en etkili şekilde işleyebilmesine büyük katkı sağlamıştır.

İnsan yetiştirmek, üst düzeyde hassasiyet gösterilmesi gereken ve bilgiyle tecrübenin yoğrulması koşuluyla iyi sonuç veren meşakkatli bir iştir. Bizler de tabiri caizse işin mutfağından yetişmiş, bu bağlamda öğretmenliğin gerek devlet gerek dershane gerekse özel okul gibi tüm kademelerinde uzun yıllar çalışıp mesleğin her yönüyle ilgili birçok bilgi ve tecrübe elde etmiş eğitimcileri olarak bu birikimimizi öğrencilerimize en iyi şekilde aktarabilmenin gayesindeyiz. Nitekim şu an üniversite sınavına giren öğrencilerimizin 4 yıl önce girdikleri SBS sıralamaları 100.000’ler seviyesinde iken kurumumuzdaki çalışmalarla bu başarılarını Türkiye 925.liğine kadar yükseltme başarısını da elde etmişlerdir. Bu yönüyle Kardelen Eğitim Kurumları başarının gerçek mimarı olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.

Bu başarıları elde eden şampiyon öğrencilerimi, başarıların elde edilmesinde destekleriyle bizlere güç katan değerli velilerimi, hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan öğrencilerimize her anlamda rehberlik eden lider kadromuzu tebrik ediyorum. Ayrıca bu süreçte bizlere teveccüh gösteren tüm halkımıza da teşekkürlerimi sunuyorum.”

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.