banner461
banner195

Göreme’de TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı

Göreme Ortaokulu öğrencilerinin hazırlamış oldukları eserlerin bulunduğu TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı Belediye toplantı salonunda açıldı.

Göreme’de TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı
26 Mayıs 2016 Perşembe 15:34

banner143
Göreme’de TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı
İlgili Galeriye Git
banner134
 Göreme Ortaokulunun TUBİTAK ile işbirliği içerisinde düzenledikleri bilim fuarında öğrencilerin yaptıkları buluşlar ve eserler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
 
Düzenlenen bilim fuarına katılan Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, eğitime her zaman destek olduklarını söyledi. Başkan Cingil; “Bir millet ancak eğitimli bireyler sayesinde geniş ufuklar açar ve büyük adımlar atar. Bizlerde mümkün olduğunca, okullarımıza, öğrencilerimize destek olmaya çalışıyoruz. Bu bilim fuarında öğrenciler çok güzel bilimsel eserler ortaya koymuş kendilerini kutluyorum” dedi.
 
Okul Müdürü Harun Efe ise düzenlenen etkinlikte emeği geçenleri tebrik ederek, okula verdiği desteklerden ötürü Belediye Başkanı Nuri Cingil’e teşekkür etti.
 
Sergilenen eserlerin gezilmesinin ardından Başkan Cingil, öğrencilere yaptıkları çalışmaların detayları ile ilgili sorular sordu.
 
Nevşehir Milli Eğitim Şube Müdürü Fazıl Parlak’ında açılışına katıldığı TUBİTAK 4006 bilim fuarı Cuma günü okul bitimine kadar açık kalacak.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.