banner461

Gözlerindeki Işıltıya Eşlik Etmek

Nevşehir Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın,Nevşehir Üniversitesi Pedagojik Formasyon öğrencileri Toplumsal Duyarlılıklarını ortaya koyarak, Bir Dilek Tut Derneği’nin “Hayalimi Paylaş” projesi kapsamında bir çocuğun hayalini gerçekleştirdi.

banner503
Gözlerindeki Işıltıya Eşlik Etmek
22 Mayıs 2013 Çarşamba 18:24

banner143
banner134

 GÖZLERİNDEKİ IŞILTIYA EŞLİK ETMEK……

Nevşehir Üniversitesi Pedagojik Formasyon öğrencileri Toplumsal Duyarlılıklarını ortaya koyarak, Bir Dilek Tut Derneği’nin “Hayalimi Paylaş” projesi kapsamında bir çocuğun dileğini gerçekleştirdiler.

Nevşehir Üniversitesi Pedagojik Formasyon öğrencilerinden oluşan 5 kişilik bir ekip 18-19 Mayıs tarihlerinde dileği balon ile uçmak olan Urfalı çocuğumuzu ve ailesini Nevşehir Bölgesinde misafir ederek balona binme hayalini gerçekleştirmişlerdir.

Bu anlamlı davranışlarından dolayı başta Yrd. Doç. Dr. Hicran Çetin Gündüz ve Pedagojik Formasyon öğrencilerini tebrik eden Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, Nevşehir Üniversitesi Akademik, İdari personeli ve öğrencileri olarak sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam edeceğiz dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
:)) - 7 yıl önce
rektör hanım, danışmanlığından yollamış özden hocamı? bu yönde yalan yanlış haberle dolaşıyor sanırım. açıklık getirirseniz sevinirim..