banner461

Gülşehir Anadolu Lisesinde Gelenek Bozulmadı…

Üniversite Yerleştirme Sonuçları Açıklandı. Gülşehir'de gelenek bozulmadı.

banner503
Gülşehir Anadolu Lisesinde Gelenek Bozulmadı…
24 Temmuz 2014 Perşembe 21:46

banner143
banner134

 Üniversite Yerleştirme Sonuçları Açıklandı. Gülşehir'de gelenek bozulmadı. Gülşehir Anadolu Lisesi % 70 Üniversitede yerleştirme başarısı ile rekorunu yeniledi. Geçen Yılki % 77 başarı oranını yakalayacaklarını belirten Gülşehir Anadolu Lisesi Müdürü Nuh KORKMAZ ek yerleştirmelerle Bu yılki başarının % 77 'yi geçeceğini belirtti.

Gülşehir Anadolu Lisesi 2009 yılında eğitim ve öğretim faaliyetine başlamıştı. Eğitim ve Öğretim alanında yaptığı, Eğitim Kültür ve sportif başarıları ile yerel ve ulusal alanda bir çok projeye imza atarak hem üniversiteye yerleştirme başarısı hem de Sosyal ve Kültürel etkinliklerdeki başarıları ile ildeki sayılı okullar arasında yer almaktadır. 2014 Üniversiteye Yerleştirme Başarısı Yüzde 70 olan Gülşehir Anadolu Lisesinde bu sene Üniversiteye yerleşen öğrenciler şu şekildedir.

 

Telefonla ulaştığımız Gülşehir Anadolu Lisesi Okul Müdürü Nuh KORKMAZ'a 5 yıldır Nevşehir'de yükselen bir değer olarak Gülşehir Anadolu Lisesini görmekteyiz, Sportif yarışmalarda, Avrupa Birliği Projelerinde, Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi ile işbirliği içerisinde konferans, sempozyum, Toplumsal projelerle ve Üniversite yerleştirme başarısı ile dikkat çekmektedir. Bunu nasıl gerçekleştiriyorsunuz sorumuza Nuh KORKMAZ; Görevimizi layıkıyla yerine getirmeye çalışmaktayız, Bu başarılarda emeği geçen ekibimizle Gülşehir Anadolu Lisesi Kültürü ve ruhunu oluşturmaya gayret ettik, öğretmen arkadaşlarımıza, öğrencilerimize teşekkür ediyorum. dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.