banner461
banner195

Gülşehir Çok Programlı Lisesi Ödülünü Egemen Bağış'tan aldı

İstanbul’da düzenlenen Leonardo da Vinci Mesleki Eğitim Ortaklık Projeleri 2013 açılış toplantısına katılan AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış,Gülşehir Çok Programlı Lisesi proje koordinatörü Ertuğrul ŞENOL´a 2011-2013 projeleri "STAR PROJE" ödülünü verdi.

Gülşehir Çok Programlı Lisesi Ödülünü Egemen Bağış'tan aldı
27 Eylül 2013 Cuma 16:01

banner143
banner134

 Açılış toplantısı ve Ödül töreni başlangıcında konuşan Bağış, Türkiye’nin daha AB üyesi olmadan 30′dan fazla ülke içerisinde Almanya ve Fransa’dan sonra AB fonlarını en çok kullanan 3. ülke konumuna geldiğini aktararak, Ulusal Ajans’ın, AB’nin sınırlarını ve önyargı duvarlarını yıktığını ve liderliğe oynadığını ifade etti.

      Leonardo da Vinci Mesleki Eğitim ortaklığına katılan bütün fertlerin, AB’nin fahri elçileri, müzakare heyetinin üyeleri olarak görüldüğünü dile getiren Bağış, “Türkiye böylesine güçlü müzakere heyetiyle inşallah bütün önyargı duvarlarını birlikte yıkacaktır” dedi.

      Ödül töreninin ardından sergi salonundaki proje standlarını gezen Bağış, Gülşehir ÇPL standını ziyaret ederek, proje koordinatörü Ertuğrul ŞENOL´dan proje hakkında bilgi aldı.

Avanos Kızılırmak Gazetesi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.