banner461
banner195

Gülşehir MYO binası devredildi

Gülşehir Belediyesine ait olan, Gülşehir Meslek Yüksekokulu binası ve avlusu belediye meclisinin aldığı kararla, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesine devredildi.

Gülşehir MYO binası devredildi
22 Kasım 2014 Cumartesi 11:36

banner143
banner134

 Nezaket ziyaretinde bulunan Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu. Arısoy, ayrıca mülkiyeti Gülşehir Belediyesine ait olan Gülşehir Meslek Yüksekokulu (MYO) Binası ve avlusunun Belediye Meclisi tarafından alınan karar doğrultusunda Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesine tahsis edildiğinin müjdesini verdi. Gülşehir MYO’nun ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda ilçenin gelişmesine büyük katkı sağladığını belirten Başkan Arısoy, Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç ile emeği geçen herkese teşekkür etti.

Başkan Arısoy’un ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz, kendisine teşekkür etti. Rektörümüz Prof. Dr. Kılıç, özellikle belediyeye ait Gülşehir MYO Binasının üniversiteye tahsis edilmesi hususunda Belediye Meclisinin böylesi güzel bir karar almasının kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek teşekkürlerini sundu.

Rektör Filiz Kılıç ve Başkan Arısoy, ziyarette bir süre sohbet etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.