banner461
banner195

Hacı Ormanoğlu'dan 'Başarıya Götüren Yol' Konferansı

Nevşehir'de Eğitimci Yazar Hacı Ormanoğlu tarafından öğretmen, öğrenci ve velilere " Başarıya Götüren Yol" konulu konferans verildi.

Hacı Ormanoğlu'dan 'Başarıya Götüren Yol' Konferansı
15 Mart 2019 Cuma 01:18

banner143
banner134

Nevşehir Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şubesi iş birliği çerçevesinde Türkiye’ de fark yaratan eğitimciler arasında gösterilen Ulusal anlamda pek çok seminer ve konferans gerçekleştiren, "Goncalar Solmasın" adlı çalışmasıyla 23 bin öğrenciye ulaşan Eğitimci Yazar Öğretmen Hacı ORMANOĞLU tarafından Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kongre Merkezi Damat İbrahim Paşa Salonu’nda saat 09.30 ‘ da İlimiz merkez ortaokullarında öğrenim gören 8. sınıf, öğrencilerimize, saat 11.30’ da İlimiz merkez liselerinde öğrenim gören 12.sınıf öğrencilerimize yönelik “Başarıya Götüren Yol” adlı konferans verildi.

Programa Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat SALTIK, Şube Müdürleri, öğretmenler katıldı.  

Konferansın açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, "Medeniyetler Diyarı İlimizde anlamlı bir toplantıya ev sahipliği yapmaktayız. Bize emanet edilen yarınlarımız, geleceğimiz ve geleceğimizin teminatı olan Siz, gençlerimizi hayata hazırlamak ve bir ufuk kazandırmak üzere bu motivasyon seminerini düzenledik.

Temel amacımız gençlerimizi sadece sınava hazırlanan değil hayata hazırlanan mutlu bireyler yetiştirmektir. Gençlerimizi dünyaya yön veren liderler olarak yetiştirerek ufku ve hedefi olan bireyler olmalarını sağlamak 2023 Türkiye Vizyonu’ na katkı sağlayacaktır. Bu ve yapılmasını planladığımız buna benzer etkinliklerin ilimize ve öğrencilerimize hayırlar getirmesini temenni eder, katılımlarınızdan ötürü hepinize teşekkür ederim" dedi.

Eğitimci-yazar Hacı ORMANOĞLU konferansında “Başarının Sırrı hakkında öğrencilere püf noktaları verdi. Başarılı olmanın kolay olmadığını, çok çalışmak, alın teri ve emek gerektirdiğini belirtti.”
 

Sayın DEMİR konuşmasının sonunda programa destek veren Nevşehir Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa ÇİFTÇİ ve yönetim kuruluna ayrıca salonu tahsis eden Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar BAĞLI’ ya ve ekibine teşekkür etti.
Program sonunda, eğitimci-yazar Hacı ORMANOĞLU; Nevşehir’de bulunmaktan mutlu olduğunu, gençlerimize, öğretmenlerimize yardımcı olmanın hazzını yaşadığını, belirterek kendilerini davet ettikleri için İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR ve ekibine teşekkür ettiğini belirtti.

 

 İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR tarafından eğitimci-yazar Hacı ORMANOĞLU‘ na günün anısına yöresel el işlemesi tabak hediye edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.