banner461

Halk Eğitim Merkezinde Ücretsiz Üniversite Kursları Başlıyor

Nevşehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Fedakar Koçak mezun Öğrencilere yönelik Destekleme ve Yetiştirme kurslarının ön başvurularının 23 Eylül 2019 tarihine kadar Halk Eğitimi Merkezi’ne yapılabileceğini duyurdu.

Halk Eğitim Merkezinde Ücretsiz Üniversite Kursları Başlıyor
12 Eylül 2019 Perşembe 14:40

banner143
banner134

Nevşehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Fedakar Koçak mezun Öğrencilere yönelik Destekleme ve Yetiştirme kurslarının ön başvurularının 23 Eylül 2019 tarihine kadar Halk Eğitimi Merkezi’ne yapılabileceğini duyurdu.                   

Fedakar Koçak yaptığı açıklamada:’’ Bakanlığımız DYK kurslarını açarken, eğitimdeki fırsat eşitsizliklerini ortadan kaldırmak, ilave eğitimler için velilerin yüklü miktarda para ödemelerinin önüne geçmeği hedeflemiştir. Bilindiği üzere merkezimizde bu kurslar öğrencilere ücretsiz olarak veriliyor. Biz öğrencilerimize daha iyi hizmet verebilmek için onlardan bir ön talep alıyoruz. Aldığımız bu başvuru sonrasında öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda hafta içi veya hafta sonu olarak kurslarımızı planlamayı düşünüyoruz. 

Talepleri değerlendirmek ve öğrencilerimize daha iyi hizmet verebilmek için öğrencilerimizi 23 Eylül tarihine kadar kursiyerlerimizi merkezimize bekliyoruz.’’ dedi.
Açılacak olan kursların ücretsiz olacağını öğrencilerden gelen istek üzerine  TYT ve AYT olarak ayrı sınıflarında oluşturulabileceği belirtildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.