banner461
banner195

Harun Fatsa’dan Altınyıldız Kolejine Ziyaret

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü görevini sürdüren Harun Fatsa, Altınyıldız Kolejini ziyaret etti.Nevşehir’de görev yaptığı süre içerisinde çok başarılı çalışmalara imza atan Fatsa, Altınyıldız Koleji yeni okul binalarını çok beğendiğini belirtti.

Harun Fatsa’dan Altınyıldız Kolejine Ziyaret
11 Aralık 2012 Salı 13:08

banner143
banner134

 Ziyareti sırasında Kolej Genel Müdürü Serhat İğdeci ve İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı ile her birimde incelemelerde bulunan Harun Fatsa ; Başarılarından dolayı Altınyıldız Koleji kurucularını, yöneticilerini, öğretmen, öğrenci ve velilerini kutlamıştır.

            Altınyıldız Kolejinin kurumsal bir yapıya sahip olduğunu, Türkiye genelinde herkesin takdirini kazanan başarılarıyla her zaman gurur duyduklarını söylemiştir.

            Altınyıldız Koleji yöneticileri de ziyaretten duydukları mutluluğu ifade ederek, “Başarılı Milli Eğitim Müdürümüz Harun Fatsa, Nevşehir’e eğitim alanında çok büyük katkıları olmuştur. Meslek hayatı boyunca başarılarının devamını diliyoruz.”  dediler.

            İdareci, öğretmen ve öğrencilerle de sohbet ederek hasret gideren Fatsa, Altınyıldız Koleji yöneticileri ile birlikte yeni İlköğretim Kurumu binasında hatıra fotoğrafı çektirmiştir.

            İnsanların, yaptıkları başarılı çalışmalar ve geride bıraktıkları eserlerle anılacağının bilinciyle, Sayın Harun Fatsa’ya teşekkür ediyoruz.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.