banner461
banner195

Hayali Birinciliklerin Değil Gerçek Birinciliklerin Okulu Kardelen Eğitim Kurumları

2016 ÖSYS sonuçlarına göre Dil puan türlerinde ‘’Gerçek Nevşehir Birincisi’’ Kardelenli öğrencimiz Şeyma SARA’dır.

Hayali Birinciliklerin Değil Gerçek Birinciliklerin Okulu Kardelen Eğitim Kurumları
27 Ağustos 2016 Cumartesi 17:13

banner143
banner134
2016 ÖSYS sonuçlarına göre Dil puan türlerinde ‘’Gerçek Nevşehir Birincisi’’ Kardelenli öğrencimiz Şeyma SARA’dır.
2016 ÖSYS’ de Kardelenli öğrencimiz Şeyma SARA Y-DİL1, Y-DİL2, Y-DİL3 puan türlerinde Türkiye 312.si Türkiye 472.si ve 1076.sı olarak ‘’Gerçek Nevşehir Birincisi’’ olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, bundan sonraki eğitim hayatında başarılar dileriz.
Kardelen Eğitim Kurumlarının 1994’den bu güne kadar her yıl açıklamış olduğu başarılar ve dereceler her daim resmi belgelere ve ÖSYM verilerine göre oluşturulmuştur. Kurumumuzun yapmış olduğu tüm açıklamalar gerçekle birebir örtüşmektedir.
Ancak bazı kurumlar maalesef kamuoyunu yanlış ve gerçek dışı sonuçlar ile yanıltmaktadır. Bu malum kurum kendi öğrencisini dil puanlarında Nevşehir 1.si 2.si ve 3.sü olarak kamuoyuna sunmuştur. Bu sonuç kesinlikle gerçek dışıdır. Bu kurumun kamuoyunu aldatmaya yönelik yaptığı açıklamalardan dolayı kurumumuzdan, öğrencimizden ve kamuoyundan özür dilemesini bekliyoruz.
Belirttiğimiz puan türlerinde ‘’Gerçek Nevşehir Birincisi’’ kardelenli öğrencimiz Şeyma SARA’dır. Kamuoyuna duyurulur.
Bu yıl 87 Kardelenli öğrencilerimizin 74’ü Tıp, Eczacılık, Mimarlık, Mühendislik, Hukuk, Yöneticilik ve Öğretmenlik bölümleri başta olmak üzere Türkiye’nin seçkin üniversitelerine yerleşme başarısını göstermiştir.
Bu büyük başarının mimarı olan öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve değerli velilerimizi kutlar, öğrencilerimizin kazandığı üniversiteleri ve derecelerini, deliller ile kamuoyuyla paylaşmaktan gurur duyarız.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.