banner461
banner195

HOLLANDALI EĞİTİMCİLER KARDELEN KOLEJİ'NDE

Nevşehir Özel Kardelen Koleji'ni ziyaret eden Hollandalı bir grup öğretmen eğitimler hakkında bilgiler alıyor.

HOLLANDALI EĞİTİMCİLER KARDELEN KOLEJİ'NDE
04 Kasım 2013 Pazartesi 11:49

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji'ni ziyaret eden Hollandalı bir grup öğretmen eğitimler hakkında bilgiler alıyor.

Hollanda'dan gelen bir grup öğretmen heyeti Özel Kardelen Koleji'ni ziyaret ederek burada Türkiye'de ki eğitim ile ilgili çeşitli bilgiler aldılar. Hollanda'dan gelen öğretmen heyeti Almanya ve Hollanda'dan yaşayan ve eğitimlerine devam eden Türk öğrencilere daha güzel bir eğitim vermek için Nevşehir'e geldiklerini ifade ederlerken burada elde edeceğimiz bilgiler doğrultusuna gurbetçi öğrencilere en güzel ve en verimli eğitimleri vereceğiz diye konuştular.

Özel Kardelen Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Sedat Ceylan ile bir süre sohbet eden öğretmen heyeti daha sonra buradaki eğitimler hakkında Ceylan'dan bilgiler aldılar. Kardelen Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Sedat Ceylan ise yaptığı açıklamada şunları kaydetti.

'' Hollanda'dan gelen öğretmen grubu ile Türkiye'de eğitimin nasıl devam ettirildiği konusunda çeşitli bilgi paylaşımlarımız oldu. Hollanda'dan gelen öğretmen grubunun asıl amacı orada yaşayan Türk öğrencilere burada verilen eğitimlerin aynısını verebilmek. Bizlerde bunun için kendilerini misafir etmekten dolayı son derece mutluyuz''diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.