banner421
banner461
banner195

İki TEOG Sınavında da Nevşehir ve Türkiye Birincisi Kardelen Eğitim Kurumlarından

2016 TEOG sınavları yerleştirme puanlarının Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. Resmi sonuçlara göre TEOG1 ve TEOG2 sınavlarının her ikisinde de Nevşehir ve Türkiye Birincisi Kardelen Eğitim Kurumlarından çıkarken 500 tam puan ile Nevşehir’in Tek Türkiye Birincisi Hüseyin Kağan ÖZDEMİR oldu.

İki TEOG Sınavında da Nevşehir ve Türkiye Birincisi Kardelen Eğitim Kurumlarından

banner143
banner134
2016 TEOG sınavlarının ardından açıkladığımız resmi olmayan sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan resmi sonuçların desteklemesi neticesinde Kardelen Eğitim Kurumları her iki TEOG sınavında da Nevşehir ve Türkiye Birincisi çıkararak büyük bir başarıya imza attı.
2016 TEOG sınavlarında 500 tam puan ile birlikte 26 öğrencimiz Türkiye genelinde %5’ lik dilim içerisine, 47 öğrencimiz %10’luk dilim içerisine ve 53 öğrencimizde Türkiye genelinde %15 lik dilim içerisinde yer alarak Türkiye’nin en iyi liselerine yerleşebilecek puanı almışlardır.
Eğitim öğretimde Nevşehir’in lider ve en tecrübeli özel eğitim kurumu olan Kardelen Eğitim Kurumları ‘’ Geleceğin Liderlerini ‘’ yetiştirmeye devam ediyor.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.