banner461
banner195

İl Müdürü Şimşek’ten Altınyıldız’a Tam Not

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, Özel Altınyıldız Kolejindeki incelemelerinin ardından değerlendirmelerde bulunurken, Özel Altınyıldız Kolejinde verilen eğitimi takdire değer bulduğunu söyledi.

İl Müdürü Şimşek’ten Altınyıldız’a Tam Not
11 Aralık 2014 Perşembe 18:12

banner143
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek  Altınyıldız Kolejini Ziyaret Etti
İlgili Galeriye Git
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, Özel Altınyıldız Kolejindeki incelemelerinin ardından değerlendirmelerde bulunurken, Özel Altınyıldız Kolejinde verilen eğitimi takdire değer bulduğunu söyledi.

Kolej Genel Müdürü Serhat İğdeci ve okul idarecileri ile birlikte koleji gezen İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, eğitimde başarının bir ekip işi olduğuna değinirken, bu ekip ruhunun Altınyıldız Kolejinde oluşturulduğunu görmekten mutluluk duyduğunu da dile getirdi.

Şimşek, “Burada takdire değer bir eğitimin verildiği belli oluyor. Kurucularına, idare kadrosuna, öğretmenlerine, tüm çalışanlarına Nevşehir’e böyle nezih bir eğitim yuvası kazandırdıkları için teşekkür ederim. Ben burada iyi bir eğitimin verildiği kanaatindeyim. Fazla söze gerek yok. Göstergelerde, bizzat benim gördüklerimde Özel Altınyıldız Kolejinin ilimiz eğitimindeki yerini gayet iyi bir şekilde ortaya koyuyor. Eğitimle ilgili konu açıldığında genel itibariyle eğitimde iyi bir yerde olmadığımız söylenir. Evet iyi olmadığımız yerler olmakla birlikte iyi olduğumuz noktalar da var. Çok harika okullarımız var, çok nitelikli öğretmen arkadaşlarımız var. Bu kadroların yetiştirdiği çok harika öğrencilerimizde var. Konuya tamamen olumsuz bakmamak gerek. Özel Altınyıldız Kolejinde takdire değer eğitimin verilmesine katkı sağlayan herkese ilimiz adına teşekkür ediyorum. Sonuçta bu bir ekip işi” açıklamalarında bulundu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali koç - 4 yıl önce
tebrikler