banner461

İLKSAN adayları belirlendi

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, 11 Haziran'da Nevşehir'de yapılacak olan İLKSAN Üst Kurul Delegeleri Seçimi için adaylarını belirledi.

banner503
İLKSAN adayları belirlendi
01 Haziran 2016 Çarşamba 13:53

banner143
banner134
Bilindiği üzere Nisan ayında Nevşehir genelindeki tüm ilçelerde gerçekleştirilen İLKSAN seçimlerinde dokuz delegeden sekizini kazanan Türk Eğitim-Sen üyeleri Nevşehir'de İLKSAN'ın geleceğini belirleme hakkını elde etmişti.
Haziran ayında Nevşehir'den iki üst kurul delegesinin belirleneceği seçimler öncesi delegeler ile bir toplantı düzenleyen Türk Eğitim-Sen Şube Başkan Yardımcısı Nail Demirtaş, demokratik bir şekilde düzenlenen toplantı sonucunda İLKSAN Nevşehir ilçe delegeleri ve Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi yönetim kurulu üyelerinin belirlediği üst kurul delegelerini açıkladı.
Nail Demirtaş'ın açıklaması ile birlikte, Nevşehir'de 11 Haziran'da gerçekleştirilecek İLKSAN üst kurul belirleme seçimlerinde Türk Eğitim-Sen'in, Acıgöl ilçe delegesi Nöfer Ekici ve Merkez ilçe delegesi Adnan Yıldız'ı üst kurul delegesi olarak aday göstereceği belli oldu.
Nail Demirtaş, "Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi olarak tüm delegelerimizle yaptığımız istişareler sonucunda böyle bir karar çıkmıştır. Adaylarımızın seçimlerde başarı ile çıkması ve Nevşehir'i temsil etmek üzere Ankara'da yapılacak seçimlere katılması tek temennimizdir. Bilindiği üzere İLKSAN üyeleri, İLKSAN'ın temiz eller tarafından yönetilmesi için bizim adaylarımıza destek vermiştir. Bu sorumluluk bilinciyle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.