banner461
banner195

İncekaralar “Dönüşüm Muhteşem Olacak” Projesi Ödülü Aldı

Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması ve 2023 Türkiye Vizyonunun gerektirdiği hedeflerin yakalanmasının desteklenmesi amacıyla Milli Eğitim Bakanlığınca “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” düzenlenmiş ve ülke genelinde 5 kategoride 1047 başvuru yapıldı.

İncekaralar “Dönüşüm Muhteşem Olacak” Projesi Ödülü Aldı
11 Kasım 2015 Çarşamba 15:54

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması ve 2023 Türkiye Vizyonunun gerektirdiği hedeflerin yakalanmasının desteklenmesi amacıyla Milli Eğitim Bakanlığınca “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” düzenlenmiş ve ülke genelinde 5 kategoride 1047 başvuru yapıldı.

Çalışmalar Bakanlığımız tarafından görevlendirilen değerlendiriciler tarafından önce elektronik ortamda, ardından saha ziyaretleri ile değerlendirildi.

Değerlendirme sonucu Orta Anadolu Bölgesinde, Kurumsal türde 6 proje ödül almaya hak kazanmıştır. İlimizde “Dönüşüm Muhteşem Olacak” isimli projesiyle İncekaralar İlkokulu Müdürü; Gülüzar Ergin, öğretmenleri; Emre Süzer, Murat Akkay, Murat Biryol ödüllerini almıştır. Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek’in de katıldığı Ödül Töreni Yozgat Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlendi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.