banner461
banner195

Kapadokya Meslek Yüksekokulu Tarafından Milli Eğitim Müdürlüğüne Ziyaret

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak olarak yer aldığı NO GDO isimli projenin koordinatör kurumu olan Kapadokya Meslek Yüksekokulu’nun Müdür Yardımcısı Füsun HEPDİNÇ İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

Kapadokya Meslek Yüksekokulu Tarafından Milli Eğitim Müdürlüğüne Ziyaret
25 Ağustos 2016 Perşembe 10:00

banner143
banner134
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak olarak yer aldığı NO GDO isimli projenin koordinatör kurumu olan Kapadokya Meslek Yüksekokulu’nun Müdür Yardımcısı Füsun HEPDİNÇ İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. Aynı zamanda Kapadokya Meslek Yüksekokulu’nu tanıtarak proje faaliyetleri hakkında bilgi veren Füsun HEPDİNÇ “NO GDO Projesi kapsamında projenin görünürlüğünün artırılması ve yürütülmesi hedeflerimiz, Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan faaliyetler ile sorunsuz bir şekilde ve planlanandan daha fazla bir etki ile gerçekleştirilmiştir.” dedi. 
Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR'de “ Toplum sağlığını ilgilendiren bu projenin bundan sonraki süreçlerde de özellikle eğitime yönelik projelerle desteklenmesi, bedenen ve ruhen sağlıklı nesiller yetiştirilmesine katkı sunacaktır. İşbirliklerimizin devamını dilerim” dedi ve yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini belirterek teşekkür etti. Kapadokya Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Füsun HEPDİNÇ iyi dileklerini ileterek ziyaretini sonlandırdı. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.