banner461
banner195

Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. Sınıf Öğrencilerini Uğurladı

Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 26. dönem olarak mezun olacak 12. sınıf öğrencileri için görkemli bir mezuniyet töreni düzenlendi. Törene, 12. sınıf öğrencilerinin yanısıra, aileleri, öğretmenler, okul personeli ile diğer öğrenciler katıldı.

 Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. Sınıf Öğrencilerini Uğurladı
28 Mart 2015 Cumartesi 17:31

banner143
banner134
 KAPADOKYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 12. SINIF ÖĞRENCİLERİNİ UĞURLADI...

Mezuniyet Töreni Yapıldı....

Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden  26. dönem olarak mezun olacak 12. sınıf öğrencileri için görkemli bir mezuniyet töreni düzenlendi. Törene, 12. sınıf öğrencilerinin yanısıra, aileleri, öğretmenler, okul personeli ile diğer öğrenciler katıldı.

Programda bir konuşma yapan Okul Müdürü Seyrani İPEK, öğrencilerinin dört yıllık bir emekten sonra mezun olduklarını, bundan sonraki eğitim ve iş hayatında kendilerine üstün başarılar dilediğini ifade etti; bahtınız ve yolunuz açık olsun dedi. Programda öğretmenler adına konuşan Fransızca öğretmeni Durmuş ÖZTÜRK´ün ardından dönem birincisi Ferhan ÖZTÜRK de bir konuşma yaptı. 

Konuşmaların ardından 2014-2015 öğretim yılında okul birincisi olan Ferhan ÖZTÜRK ile  okulu derece ile bitiren Hacı ÖZDEMİR ve Durmuş DÜZGÜN´e okul idarecilerimiz tarafından başarı plaketleri verildi.

Tüm öğrencilere sembolik mezuniyet belgesinin verilmesinin ardından, toplu olarak pasta kesimi yapıldı.

Mezun olan öğrencilere bundan sonraki hayatlarında üstün başarılar, sağlık ve mutluluklar diliyoruz.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.