banner461

Kapadokya Teknopark’tan Aksaray Üniversitesi ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası’nda Tanıtım Toplantıları

Kapadokya Teknopark uzmanlarınca, Aksaray Üniversitesi ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası’nda tanıtım toplantıları gerçekleştirildi.

banner503
Kapadokya Teknopark’tan Aksaray Üniversitesi ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası’nda Tanıtım Toplantıları
22 Mart 2019 Cuma 14:50

banner143
banner134

Kapadokya Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Metin Duyar, Kapadokya Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Dr.Öğr. Üyesi Cevahir Altınkaynak ve KapadokyaTeknopark Teknoloji Transfer Ofisi Müdür Yardımcısı Dr.Öğr. Üyesi Mustafa Ünsalan tarafından gerçekleştirilen toplantılarda Aksaray Üniversitesive Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası’nda; akademisyenler, öğrenciler ve farklı sektörlerden firmalara Ar-Ge süreci ve Kapadokya teknopark tarafından sağlanan imkanlar anlatıldı.

Kapadokya Teknopark Teknoloji Transfer Ofisi Müdür Yardımcısı Dr.Ögr.Üyesi Mustafa Ünsalan'ınsunum yaptığı toplantılarda,  Kapadokya Teknopark ve alt birimleri, faaliyetleri ve girişimcilere sunduğu avantaj ve destekler anlatıldı. Bu kapsamda Teknopark bünyesinde Ar-Ge, yazılım ve tasarım projesi geliştiren sanayicilere ve girişimcilere yönelik destekler, teşvikler ve muafiyetler hakkında bilgiler verildi. Ayrıca,Kapadokya Teknopark bünyesinde yeni kurulan Yatırım Planlama Ofisinin firmalara ihracat konusunda sunacağı hizmetler ve destekler anlatıldı. Gerçekleştirilen toplantıların sonunda katılımcıların soruları yanıtlandı ve yapılabilecek iş birlikleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.