banner461
banner195

Kapem’de, 34. Dönem Eğitimleri İçin Başvurular Devam Ediyor

Nevşehir’de örgün eğitim alanında kurumsallaşan   Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM) ‘de,  34. dönem eğitimleri için başvuru işlemleri devam ediyor.

Kapem’de,  34. Dönem Eğitimleri İçin Başvurular Devam Ediyor
25 Ağustos 2016 Perşembe 09:49

banner143
banner134
Nevşehir’de örgün eğitim alanında kurumsallaşan   Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM) ‘de,  34. dönem eğitimleri için başvuru işlemleri devam ediyor.
2005 yılından beri 18 ve üst yaş grubundaki kişilerin yanı sıra eğitilebilir düzeydeki engellilerin eğitim hizmetlerinden yararlanmalarını daha da etkin hale getirmek   amacıyla  Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi tarafından düzenlenecek 34.eğitim dönemi  için eğitimlerden yararlanmak isteyenler,  Atatürk Bulvarı üzerindeki Nevşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası’ndaki KAPEM kayıt masasına başvuruda bulunabilecekler.
Halen 33. eğitim döneminin devam ettiği KAPEM ’de  bu süreç Kurban Bayramı öncesinde tamamlanacak. Kursiyerlere yönelik olarak düzenlenecek sınavların tamamlanmasıyla birlikte  başarılı kursiyerlere sertifikaları da verilecek.
KAPEM’ deki 34. Eğitim döneminde ,  Kadın Üst Giysileri Dikimi, Dekoratif Örtü Dikimi,Kadın Dış Giysileri Dikimi, Elde Çin İğnesi, Elde Kurdela İşi,Kadın Giysileri Kalıp Hazırlama,Bilgisayar Kullanımı, Bilişim Teknolojileri Donanım, İngilizce Seviye A-1, Arapça Seviye A-1,Kumaş Abajur Yapma, Makinede Çin İğnesi,Voleybol ve Basketbol eğitimleri verilecek.
KAPEM’ in 34. dönem eğitimleri, Cami Cedit Mahallesi  Belediye Caddesi üzerindeki Nevşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları Eğitim Merkezi başta olmak üzere Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Adnan Menderes Şehirler arası Otobüs Terminali 2. katındaki KAPEM Eğitim Birimi, 2000 Evler Mahallesi Kadın Eğitim Birimi, Cevher Dudayev Mahallesi Kadın Eğitim Birimi ve Kıratlıoğlu Mahallesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.