banner461
banner195

Kaplan: “Bireysel Değil Kitlesel Başarının Adresi Kardelen Koleji“

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan düzenlediği basın toplantısında 2012-2013 Eğitim Öğretim yılını değerlendirdi.

Kaplan: “Bireysel Değil Kitlesel Başarının Adresi Kardelen Koleji“
20 Haziran 2013 Perşembe 12:47

banner143
banner134

KARDELEN KOLEJİ GENE MÜDÜRÜ ALİ KAPLAN 2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI DEĞERLENDİRDİ...

KAPLAN '' BİREYSEL DEĞİL KİTLESEL BAŞARININ ADRESİ KARDELEN KOLEJİ''

 

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan düzenlediği basın toplantısında 2012-2013 Eğitim Öğretim yılını değerlendirdi.

Özel Kardelen Koleji genel Müdürü Ali Kaplan düzenlediği basın toplantısında 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında Özel Kardelen Koleji bir çok başarı elde ederek Nevşehir'e bu yılda eğitim öğretimde damga vurdu dedi. Kaplan düzenlediği basın toplantısında şunları kaydetti;

 

'' Özel Kardelen Koleji olarak 2012 - 2013 Eğitim Öğretim yılında bir çok başarı elde etti. Kardelen Koleji olarak Nevşehir'de eğitim öğretimin yanı sıra kültürel faaliyetlerde de adından bir çok kez söz ettirdi. Özel Kardelen Koleji olarak 2012 LYS Yerleştirme sonuçlarına göre Nevşehir'de kırılması zor bir rekoru elde etti. Özel Kardelen Fen Lisesi olarak Nevşehir'de bulunan devlet ve özel fen liseleri arasından yüzde 90,4 oranında yerleştirme sonuçlarına göre İl Birincisi olmuştur. yine Özel Kardelen Anadolu Lisesi Nevşehir'de bulunan devlet ve özel Anadolu Liseleri arasından yüzde 56,3 oranında LYS Yerleştirme oranına sahip olarak il birincisi olmaya başarmıştır. Öncelikle bu başarıda emeği geçen tüm öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Özel Kardelen Koleji olarak yine eğitim öğretim dönemi boyunca yapılan SBS deneme sınavlarında 50'ye yakın öğrencimiz Türkiye birincilikleri elde etmişlerdir. Yine Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Türkiye geneli deneme sınavında okulumuz İç Anadolu Bölge birincisi olarak yine büyük bir başarıya daha imza atmıştır. Özel Kardelen Koleji olarak her zaman söylediğimiz gibi bireysel değil kitlesel başarılar elde ederek Nevşehir2in eğitimdeki başarı çıtasını yükseltmeye devam ediyoruz. Tüm bunların yanı sıra öğrencilerimiz katılmış oldukları şiir, kompozisyon ve resim yarışmalarında İl birincilikleri, İl ikincilikleri ve İl üçüncülükleri kazanmışlardır. Nevşehir'in tek jimnastik takımı yine Özel Kardelen Koleji'nde bulunmaktadır. Jimnastik takımımız gerek okulumuzda gerekse Nevşehir ve çeşitli ilçelerde gösterilerine yaparak taraflı tarafsız herkesin büyük bir beğenisini kazanmıştır. Özel Kardelen Koleji olarak öğrencilerimiz sosyal faaliyetlerinde de içerisinde bulunuyor. Yıl içerisinde öğrencilerimiz huzur evleri ziyaretlerinde, çocuk esirgeme kurumu gibi çeşitli ziyaretlerde de bulunmuşlardır. Yine Özel Kardelen Koleji Okul aile Birliği düzenlemiş olduğu çay partisinde elde etmiş olduğu gelir ile tekerlekli sandalye ihtiyacı olan vatandaşlarımıza bu hizmeti sunmuştur. Özel Kardelen koleji olarak 2013-2014 Eğitim öğretim yılına da tüm öğrenci velilerini bekliyoruz.''

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ayrıca 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı kayıtlarının devam ettiğini ve şuana kadar gösterilen ilgiden son derece büyük bir mutluluk duyduklarını söylerken şunları söyledi. '' Özel Kardelen Koleji olarak 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı kayıtlarımız devam etmektedir. Şimdiye kadar okulumuza gösterilen ilgiden bizler son derece mutluyuz. Kardelen Koleji olarak bizlere gösterilen ilgiden dolayı tüm Nevşehir halkına teşekkürü bir borç biliyoruz. Bizler Özel Kardelen Koleji olarak ''Geleceğin Liderlerini Yetiştirmeye'' devam ediyoruz. İlk gün ki çalışma azmimiz ve uzman kadromuz ile öğrenci velilerimizi Kardelen Koleji'ne bekliyoruz''dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.