banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumları ‘’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Büyük Bir Şenlikle Kutladı

Kardelen Eğitim kurumları ilköğretim öğrencilerinin hazırladığı muhteşem bir gösteri ile başlayan bayram kutlaması şenlik havasında sürdü.

Kardelen Eğitim Kurumları ‘’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Büyük Bir Şenlikle Kutladı
23 Nisan 2016 Cumartesi 10:14

banner143
banner134
Kardelen Eğitim kurumları ilköğretim öğrencilerinin hazırladığı muhteşem bir gösteri ile başlayan bayram kutlaması şenlik havasında sürdü. Kardelen Eğitim Kurumları spor salonunda başlayan gösteri de, ilkokul ve ortaokul kademesinde tüm çocuklarımızın yer aldığı etkinlikte birçok yöresel oyunlar la birlikte kardelenli öğrencilerin jimnastik gösterisi herkesi büyüledi. Öğleden sonrada okul bahçesinde devam eden şenlikte tüm kardelenli öğrenciler çuval yarışından halat çekme yarışına, elma yeme yarışından mendil kapmaya kadar birçok aktiviteler eşliğinde çocuk bayramının tadını çıkardılar. Öğle yemeğini de Kardelen Eğitim Kurumlarının okul bahçesinde ekmek arası döner ve ayran yiyerek piknik havasında geçiren öğrenciler bayramlarını doyasıya yaşadılar.
Gün boyunca süren etkinlikte hem yarışmalara katılan hem de şarkılar söyleyip oyunlar oynayan kardelenli öğrenciler bir yandan da ikram edilen pamuk şekeri ve mısırların tadını çıkardılar. Çocuklar bayramlarında doyasıya eğlenirken, fotoğraf ve video çekimleri ile bu anlarını ölümsüleştirdiler.
Bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI, okul olarak her yıl bu tür günlerde eğlenceli yarışmalar ve kutlama etkinlikleri yapmaya devam edeceklerini söylerken şenlikten memnun kalan Kardelenli öğrencilere 19 Mayıs içinde şenlik sözü verdi. ÇAMCI son olarak ; ’’ Amacımız bu tür ulusal bayramlarımızı bizlere yakışır şekilde kutlayarak öğrencilerimize gelecekte hatırlayacakları güzel hatıralar bırakmaktır. Bu programda emeği geçen bütün öğretmen arkadaşlarımı ve öğrencilerimi kutluyorum.’’ Dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.