banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumları Geleneksel Çay Partisinde Köy Okullarına Anlamlı Destek

Kardelen Eğitim Kurumları Okul Aile Birliği Tarafından Düzenlenen Geleneksel Çay Partisi Lykia Lodge Otel’de dün gerçekleştirildi.

Kardelen Eğitim Kurumları Geleneksel Çay Partisinde Köy Okullarına Anlamlı Destek
04 Nisan 2016 Pazartesi 14:31

banner143
Kardelen Eğitim Kurumları Geleneksel Çay Partisinde Köy Okullarına Anlamlı Destek
İlgili Galeriye Git
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları geleneksel çay partisinde Okul Aile Birliği Başkanı Dilek BOZKURT, Nevşehir Hacı Bektaşı Veli Üniversitesi İİBF Bölümü Yrd. Doç. Dr. Leyla Kahraman, İlkokul Müdür Yardımcısı Rabia Işıl FERLİ, Lise Müdür Yardımcısı Mehtap KULAÇ ile birlikte birçok davetli de yer aldı.
Kardelen Eğitim Kurumları geleneksel çay partisi Kardelen Türkçe Öğretmeni Yeliz ÖZER’İN ve ardından Okul Aile Birliği Başkanı Dilek BOZKURT’UN açılış konuşması ile çay partisi başladı. Okul Aile Birliği Başkanı Dilek BOZKURT da yaptığı konuşmada: ‘’Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği olarak her yıl düzenlediğimiz geleneksel çay partimizi bu yılda sizlerin katılımıyla gerçekleştiriyoruz. Bu vesile ile yapılacak olan yardımlara katkı sağlayan herkese minnetlerimi sunarım. Çay davetimize gelerek bizleri mutlu eden siz değerli velilerimize, idarecilerimize ve öğretmenlerimize Okul Aile Birliği adına da teşekkür ediyorum’’dedi. BOZKURT’UN konuşmasından sonra Yrd. Doç. Dr Leyla KAHRAMAN kadınlarımızın sosyal hayattaki yeri ve kadın hakları konulu slayt eşliğindeki kısa bir konferansı ile çay partisi devam etti. Her yıl düzenlenen geleneksel çay partisiyle Kardelen Eğitim Kurumları Okul Aile Birliği, Öğretmen ve idari kadrosu iş birlik içerisinde çalışıyor.
KÖY OKULLARINA YARDIM
Gerçekleştirilen çay partisi aracılığıyla düzenlenen çekilişlerden elde edilen gelirler ile Nevşehir’de bulunan ve çeşitli ihtiyaçları olan köy okullarına eğitim yardımları yapılacak.
Kardelen Eğitim Kurumları Nevşehir’in ilk özel okulu olarak 22. Yılında da Okul Aile iş birliğinde ve Kardelen Eğitim, İdari kadrosu olarak düzenledikleri organizasyonlar ile eğitimdeki öncülüğünü ve toplumsal duyarlılığını bir kere daha gösterdi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.