banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumları İlimizi Satranç Turnuvasında Temsil Ediyor

Kardelen Satranç Takımı Okul Sporları Satranç Turnuvasında Türkiye Birinciliği İçin Yarışıyor.

Kardelen Eğitim Kurumları İlimizi Satranç Turnuvasında Temsil Ediyor
07 Mayıs 2016 Cumartesi 12:48

banner143
banner134
Hatırlayacağımız üzere Kardelen Eğitim Kurumları satranç takımı geçtiğimiz aylarda yapılan Okul Sporları Satranç Turnuvalarında dereceye girerek Nevşehir’i gruplarda temsil etmeye hak kazanmıştı. Kardelen satranç takımı tam gaz Türkiye Birinciliği yolunda ilerliyor.
Kardelenli öğrenciler Mehmet Mert KABACAOĞLU,  Ceyda UÇAR turnuvalar öncesi yaptıkları açıklamada; ‘’Türkiye çapından oldukça güçlü rakiplerimizin olacağını biliyoruz. Ancak en az onlar kadar bizde iyi bir takımız her gün kendimizi daha da geliştiriyoruz. Umuyoruz ki bize olan güvenleri boşa çıkarmadan ilimize madalyalar ve kupalarla döneceğiz ‘’dediler.
Son olarak sorumlu öğretmen Müjgan ÖZSOY : ‘’Çocuklarıma yürekten güveniyorum. Gerçekten yoğun çaba harcadılar. Yavrularım başarıların en güzellerine laik ve inanıyorum ki emekleri ziyan olmayacak. Hepimiz tek bir yürek olduk ve başarıları göğüsleyeceğimize inanıyoruz.’’dedi.
Türkiye Birinciliği için Çorumda ilimizi temsil eden Kardelen Eğitim Kurumları satranç takımına başarılar diliyor, gelecek olan başarı haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.