banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumları İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI’DAN TEOG Sonrası Teşekkür Mesajı

Kardelen Eğitim Kurumları İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI TEOG sınavlarında elde edilen büyük başarının ardından teşekkür mesajı yayımladı.

Kardelen Eğitim Kurumları İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI’DAN TEOG Sonrası Teşekkür Mesajı
09 Haziran 2016 Perşembe 16:05

banner143
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI: ‘’2015-2016 eğitim öğretim yılında güçlenen idareci ve öğretmen kadromuzla TEOG1, TEOG2 sınavlarında Türkiye birinciliklerimizin yanında kitlesel bir başarı da elde ederek büyük bir başarıya imza attık.
Sadece eğitimde değil sportif, sanatsal ve sosyal faaliyetlerde de Türkiye birincilikleri ve şampiyonluklar elde ederek ilimizi Türkiye genelindeki turnuva da temsil ettik. Aynı zamanda Erasmus+ ve Etwinning gibi uluslararası programlarda yer alarak hem bu programlara en çok proje üreten okul olmayı başardık hem de uluslararası alanda ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşadık. Büyük başarılar elde etmekle kalmadık bu başarıları süregelen zamanda daha da yukarıya çıkardık.
Yıl boyunca kesintisiz devam eden düzenli, disiplinli çalışmalarımızın meyvesini aldığımız bu eğitim öğretim yılında güçlü ve dinamik kadromuzun emekleri çok büyüktür.
Yer aldığımız her proje, yarışma ve sınavda elde edilen başarılar ile bizleri gururlandıran fedakar öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve Kardelen Eğitim Kurumları olarak bizlerle el ele omuz omuza olan velilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.