banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumları Kapadokya FM de Başarının Sırrını Dinleyiciler İle Paylaştı

Kardelen Eğitim Kurumları öğretmenleri 2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk gününde Kapadokya FM dinleyicileri ile buluştu.

Kardelen Eğitim Kurumları Kapadokya FM de Başarının Sırrını Dinleyiciler İle Paylaştı
22 Eylül 2016 Perşembe 12:10

banner143
banner134
Eğitim öğretim deki başarıları ile herkesin dikkatini çeken Kardelen Eğitim Kurumları bu büyük başarıların sırrını Kapadokya FM dinleyicileri ile paylaştı. Özel Kardelen Koleji Türkçe öğretmenleri Yeliz ÖZER, Fatih ÇAMCI, çalışmaları ile E-twinning projelerinde Ulusal Kalite Ödülü kazanan İngilizce öğretmeni Joanna Soltsıak GÜRPINAR ve Kardelenli öğrenciler, katıldıkları program da dinleyicilerin merak ettiği sorular yanıtlandılar. Kardelen Koleji 2. Sınıf öğrencileri Cemresu ESERLER ve Aslı Bulem CENAN ilköğretim haftası ile ilgili okudukları şiirle ve 4.sınıf öğrencisi Sena Pınar İNCE de okuduğu İstiklal Marşı ile herkesin beğenisini kazandılar.
Program kapsamında okulun tarihi, muhteşem TEOG ve LYS başarılarını dinleyiciler ile paylaşan Türkçe öğretmeni Yeliz ÖZER aynı zamanda okulun devam eden fiziki çalışmalarından da bahsetti. Bu eğitim öğretim yılının ikinci yarısına yetiştirilmesi planlanan Şehit Ömer HALİSDEMİR konferans salonu ve yemekhanesi hakkında da bilgi verdi. Böyle bir çalışmaya 15 Temmuz kahramanı Şehit Ömer Halisdemir’in adını vermekten dolayı gurur duyduklarını da dile getiren ÖZER 15 Temmuz şehitlerine Allahtan rahmet ailelerine de başsağlığı dileklerini iletti.
Programa katılan 7.sınıf öğrencisi Cisem CAMOĞLU, erasmus kapsamında katıldığı yurtdışı gezisinden izlenimlerini ve deneyimlerini dinleyiciler ile paylaşırken 8. Sınıf öğrencisi Elif ÇAKIR da okul kapsamında yapılan kurs, etüt ve TEOG çalışmalarından bahsetti. Program süresince kardelenli veliler de telefonla canlı yayına katılarak çocuklarının artan başarısından bahsetti. Velilerin Kardelenli öğretmenlere ve Kardelen Eğitim Kurumlarına teşekkürlerini ilettiği program dinleyicilerden gelen sorular ile devam etti.
Eğitim öğretimdeki 22 yıllık tecrübesi ile Nevşehir’in en tecrübeli özel eğitim kurumu olan Kardelen Eğitim Kurumları, program kapsamında Kapadokya FM dinleyicilerine, merak edilen tüm konulara dair bilgi verdi. Kamuoyu tarafından da büyük ilgi gören Kardelen Eğitim Kurumları yer aldığı radyo programında da dinleyiciler tarafından gösterilen yoğun ilgi ile kalitesini bir kez daha ortaya koydu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.