banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumları Misafirlerini Ağırladı

Kardelen Eğitim Kurumları Derinkuyu ortaokulunu ağırladı.

Kardelen Eğitim Kurumları Misafirlerini Ağırladı
18 Mart 2016 Cuma 15:40

banner143
Kardelen Eğitim Kurumları Misafirlerini Ağırladı
İlgili Galeriye Git
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları Derinkuyu ortaokulunu ağırladı.
Kardelen Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu liselerine gezi düzenleyen Derinkuyu ortaokulu öğrencilerini Kardelen Fen ve Anadolu lisesi okul müdürü Mürsel MERT ve müdür yardımsı Mehtap KULAÇ karşıladı.
Okul müdürü MERT ve müdür yardımcısı Mehtap KULAÇ misafirlerine öncelikle okulu gezdirdi. Derinkuyulu öğrenciler okul gezisinde Kardelen Fen lisesinden bir sınıfı ziyaret ettiler. Ardından Kardelen spor salonuna inen öğrenciler aralarında voleybol maçı yaptı. Eğlenceli dakikaların yaşandığı maçta okul müdürü MERT’in de katılımıyla salonda tezahüratlar yükseldi. Oldukça eğlenen Derinkuyu ortaokulu öğrencileri maçtan sonra okulun yemekhanesine inerek öğle yemeğinde kardelenli öğrenciler ile buluştu.
Yemek sonrasında Derinkuyu ortaokulu öğrencileri Kardelen Eğitim Kurumları öğretmenleri ile öğretmenler odasında bir araya gelerek sınav sonuçlarına göre en doğru tercih konulu eğitime katıldılar. Geziden memnun ayrılan  ve teşekkürlerini leten Derinkuyu ortaokulu öğrencileri son olarak Kardelen okul idaresi ve öğretmenleri ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.