banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumları Öğrencileri Çevre Düzenlemesinde

Kardelen Eğitim Kurumları öğrencileri çevremizin temizliği ve doğal çevremizin korunması kapsamındaki etkinlikte çevre düzenlemesi yaptılar.

Kardelen Eğitim Kurumları Öğrencileri Çevre Düzenlemesinde
24 Mart 2016 Perşembe 12:07

banner143
Kardelenli Öğrencileri Çevre Düzenlemesinde
İlgili Galeriye Git
banner134
Dün gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Kardelen Eğitim Kurumları 5C sınıfı öğrencileri, resim öğretmeni; Handan ÖZKAN ve rehber öğretmeni; Rahime SAÇLI’NIN gözetiminde çevre düzenlemesinde bulundular. Yapılan etkinlikte öğrenciler okul içerisindeki ağaçlık alanın temizliğinin sağlanması ve doğal çevremizin oksijen kaynağı olan ağaçların bakımının yapılmasının ne denli önemli olduğunu arkadaşlarına anlattıktan sonra öğretmenleriyle birlikte kolları sıvayıp işe koyuldular. Ormanlık alandaki ağaçların altını temizledikten sonra ağaçların diplerine çapalayarak su birikmesi için ağaç çevresini toprak ile çeviren öğrenciler etkinlik de oldukça eğlendiler.
Çevre düzenlemesi etkinliğiyle doğal çevremizin korunmasının önemine vurgu yapılırken etkinlik boyunca öğrenciler eğlenceli dakikalar geçirdi. Fotoğraf çekimiyle son bulan etkinlikten hem öğrenciler hem de öğretmenler mutlu ayrıldı.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.