banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumları Öğrencilerini Çiçeklerle Karşıladı

Eğitim öğretimde Nevşehir’in en başarılı ve lider özel eğitim kurumu olan Kardelen Eğitim Kurumları yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerini çiçeklerle karşıladı.

Kardelen Eğitim Kurumları Öğrencilerini Çiçeklerle Karşıladı
19 Eylül 2016 Pazartesi 11:36

banner143
banner134
Geçtiğimiz yıllarda büyük başarılara imza atan Kardelen Eğitim Kurumları bu yılda büyük başarılara yelken açmak üzere ders zilinin çalması ile yeni bir eğitim öğretim yılı daha başladı.

Coşkuyla yeni eğitim öğretim yılını karşılayan Kardelen eğitim Kurumları kampüsün de düzenlenen törene öğrencilerin yanı sıra öğrenci velilerinin de büyük ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı. Tören, şehitlerimiz ve gazilerimiz anısına yapılan saygı duruşu ve ardından okunan İstiklal Marşımız ile başladı. İlkokul 1.sınıfa başlayan 3 öğrenciye, 8. Sınıf öğrencilerince çiçek buketlerinin verilmesi ile tören devam etti. 2016 TEOG sınavlarında Türkiye Birincisi olan Hüseyin Kağan ÖZDEMİR de yeni eğitim öğretim yılı başında arkadaşlarına ve öğretmenlerine bir konuşma yaptı. Ayrıca kitap okumanın önemine ithafen ilköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI kardelenli bir öğrenciye kitap hediye etti. İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI 2016-2017 eğitim öğretim yılı açılış konuşmasında: ‘’ Bu gün itibariyle yeni bir eğitim öğretim yılına daha başlamış bulunmaktayız. Yeni hedeflerle ve her zamanki ciddiyetler yeni bir yıla da başlıyoruz. Her birinize tekrardan hoş geldiniz diyorum. Bu yıl hem fiziki açıdan hem de yönetim ve eğitim kadrosu bakımından oldukça büyük hamleler yaptık. Geçen yıl bünyemize katımızı ilkokul binamıza ek olarak modern konferans salonumuz ve yemekhanemizi de bu yıl bünyemize katıyoruz. Ayrıca dinamik yapısından hiçbir şey kaybetmeden büyüyen ve daha da güçlenen eğitim kadromuz, Nevşehir halkının ve Özel Kardelen Koleji öğrencilerinin hizmetinde’’ şeklinde konuştu. ÇAMCI, konuşmasına şöyle devam etti. ‘’ Geçen yıl eğitim kampüsümüze yeni bir ilkokul binası, daha önceki yıl bir anaokul binası ve şimdide modern bir konferans salonu ve yemekhane katıyoruz. Yaptığımız bu çalışmalar ile bölgenin en büyük ve en modern eğitim kampüslerinden birine sahip olan okulumuz fiziki ve idari yönden sürekli gelişmeye devam edecektir. Tüm öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmen arkadaşlarıma yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum. Başarılarla dolu bir yıl geçirmek dileğiyle.’’ Tören ÇAMCI’NIN konuşmasının ardından öğrencilerin öğretmenleri ile sınıflarına geçmesiyle sona erdi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.