banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumları YGS Şampiyonlarını Ödüllendirdi

Eğitimin Nevşehir’de ki lider okulu Kardelen Eğitim Kurumları, açıklanan YGS sınavı sonrası büyük bir başarıya imza atarak ilk on binde onlarca derece elde etti.

Kardelen Eğitim Kurumları YGS Şampiyonlarını Ödüllendirdi
29 Mart 2016 Salı 10:49

banner143
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları YGS şampiyonlarına göstermiş oldukları başarı ve azimlerinden dolayı ödüllerini Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel MERT’DEN aldılar.
Kardelen Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel MERT; ‘’Bu başarının tesadüf olmadığını, çok iyi bir öğretmen kadrosuna, birebir ve etkili rehberlik anlayışına, sürekli ve zorunlu takviye kurslarına ve de okulumuzun disiplin anlayışına bağlı olduğunu belirtti. Bu başarıları sürdürebilecek ve çıtayı daha da yükseltebilecek kadroya sahip olduklarını belirten MERT, öğrencilerin motivasyonunun çok yüksek olduğunu görüyoruz ve LYS de daha da başarılı sonuçlar alacaklarına inancımız tam’’ dedi.
Başarıda emeği geçen öğretmenleri, öğrencileri ve de velilerimizi tebrik ederim diyerek sözlerini bitiren MERT son olarak en iyi kadro en iyi sonuç diyerek sahip oldukları kadroya güvenini belirtti.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.