banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumları Yine İl Birincisi

Kardelen Eğitim Kurumları kupalara , madalyalara , birinciliklere ambargo koydu.

Kardelen Eğitim Kurumları Yine İl Birincisi
16 Mart 2016 Çarşamba 10:29

banner143
Kardelen Eğitim Kurumları Yine İl Birincisi
İlgili Galeriye Git
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları kupalara , madalyalara , birinciliklere ambargo koydu.
Satranç turnuvalarında başarıya doymak bilmeyen Kardelen Eğitim Kurumları 15 Mart Salı günü yapılan Nevşehir yıldızlar takım satranç turnuvasında’’ İL BİRİNCİSİ’’ olarak İlimizi temsil etmeye hak kazandı.
Geçtiğimiz hafta sonu yapılan Nevşehir ilkokul takım satranç turnuvasında da başarısıyla adından söz ettiren kardelenli öğrencilerimiz, dün yapılan Nevşehir yıldızlar takım satranç turnuvasında da  büyük bir başarıya imza atarak ‘’İL BİRİNCİSİ’’ oldular. Sorumlu öğretmen Müjgan ÖZSOY’un yönetimindeki Kardelen satranç takımı hem bireysel de hem de takımda tüm madalyaları toplayarak adeta kupalara , madalyalara ve başarılara ambargo koydu.
Nevşehir  yıldızlar takım satranç turnuvasında Kardelen Eğitim Kurumlarını temsil eden: Eneshan TEKİN, Salih IŞIKSAÇAN, Mehmet Mert KABACAOĞLU,  Furkan BİÇKES ve  Agah Yasin ÖZKILIÇ namağlup olarak rakiplerini geride bıraktı. Kardelenli öğrenciler mayıs ayında yapılacak olan Türkiye geneli yıldızlar takım satranç turnuvasında ilimizi temsil edecekler.
Türkiye genelinde birçok başarılı sporcunun katılacağı  turnuvalarda ilimizi en iyi şekilde  temsil edeceğine inandığımız Kardelen satranç takımı öğrencilerine başarılarının devamını diliyor heyecanla mayıs ayındaki turnuvada elde edecekleri başarıları bekliyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.