banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumlarına Litvanyalı Öğretmenlerin Ziyareti

Praktical Teaching Methods projesi çerçevesinde Kardelen Eğitim Kurumlarını ziyarete gelen Litvanyalı öğretmenleri Kardelen Eğitim Kurumları İlkokul Müdürü Faruk ÇAMCI karşıladı.

Kardelen Eğitim Kurumlarına Litvanyalı Öğretmenlerin Ziyareti
18 Nisan 2016 Pazartesi 15:35

banner143
Kardelen Eğitim Kurumlarına Litvanyalı Öğretmenlerin Ziyareti
İlgili Galeriye Git
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları İlkokul Müdürü Faruk ÇAMCI, Lise Müdür Yardımcısı Mehtap KULAÇ ve İngilizce öğretmeni Joanna SOLTSIAK GÜRPINAR eşliğinde Kardelen dersliklerini, yemekhanesini, kafeteryasını, spor salonunu, Labaratuvar ve sanat sınıflarını gezen Litvanyalı öğretmenler ayrıca minik kardelenlerle de İngilizce sohbet ettiler.
Litvanyalı öğretmenler kardelenli öğrencilerle yaptıkları konuşmada, kardelenli öğrencilerin İngilizce performansından oldukça etkilendiler. Kardelen Eğitim Kurumlarının sahip olduğu sosyal ve sanatsal imkanlarının yanında eğitimde, sporda ve proje yarışmalarında elde ettiği başarıları görme fırsatı bulan grup Kardelen Eğitim Kurumlarına ve öğrencilerine hayranlıklarını belirttiler.
Kapadokya Eğitim Akademisi adına proje koordinatörlüğünü yürüten Ömer KARATAŞ eşliğinde gelen Litvanyalı öğretmenler Kardelen Eğitim Kurumlarını ziyaretlerinden mutlu olduk dile getirirken Kardelen Eğitim Kurumları için bir öğrencinin başarılı olması için her şeye sahip, burada öğrenci olmak büyük bir ayrıcalık dediler. Kendilerini misafir eden Kardelen Eğitim Kurumlarına teşekkür eden Litavanyalı grup son olarak Kardelen Eğitim Kurumları binası önünde fotoğraf çektirerek Kardelen Eğitim Kurumlarından ayrıldılar.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.