banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumlarında 1. Veli Toplantısı Yapıldı

Kardelen Eğitim Kurumlarında 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı 1. Veli Toplantısı Yapıldı

Kardelen Eğitim Kurumlarında 1. Veli Toplantısı Yapıldı
03 Eylül 2016 Cumartesi 14:54

banner143
banner134
Eğitim öğretimde Nevşehir’in lider ve ilk özel eğitim kurumu olan Kardelen Eğitim Kurumları 2016-2017 yılı 1. ‘’Veli Toplantısını’’ velilerin yoğun katılımıyla birlikte kardelen konferans salonunda gerçekleştirdi.
Yoğun bir katılımın olduğu toplantı ilköğretim ve ortaokul sınıfları için öncelikle konferans salonunda okul tanıtımı ve Kardelen öğretmenlerinin tanıtımıyla başladı. İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI yeni eğitim öğretim yılı için kurslar ve yapılacak çalışmaların yanında veli, öğretmen ve öğrenci işbirliğine dair bir konuşma yaptı. Ardından sınıflara geçen velilerimiz sınıf öğretmenleri ile toplantıya devam etti. Okul kıyafetleri, ders araç gereç ve ihtiyaçları, TEOG kursları ve etütleri ile birlikte yıl içerisinde yapılacak faaliyet ve çalışmalar hakkında veliler sınıf öğretmenleri tarafından detaylı olarak bilgilendirildi.
 Velilerimiz için özel olarak hazırlanan okulun tanıtımının, öğretmenlerin, servis şoförlerinin, yıl içerisinde yapılacak faaliyetlerin takvimi, deneme sınav tarihlerinin ve daha birçok detaylı bilgilerinin yer aldığı ‘’veli bilgilendirme kitapçığı ‘’velilere dağıtıldı. Kardelenli öğrencilerin çalışmalarına rehberlik etmesi için özenle hazırlanan ders çalışma metotlarının yer aldığı kitapçıklarda öğrenci velilerine verildi.
Velilerimiz okul müdürleri ve sınıf öğretmenleri ile yaptığı görüşmenin ardından memnuniyetini dile getirerek ayrıldılar.
2016 – 2017 eğitim öğretim yılı öncesi yapılan 1. Veli toplantısına büyük bir hassasiyet göstererek katılımda bulunan değerli velilerimize teşekkür ederiz.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.