banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumlarında Rengarenk Mutluluklar

Kardelen Eğitim Kurumları Etwinning kapsamındaki grafiti çalışması ile herkesi mutluluğa davet ediyor.

Kardelen Eğitim Kurumlarında Rengarenk Mutluluklar
16 Haziran 2016 Perşembe 12:05

banner143
banner134
Eğitim öğretimde Nevşehir’in lider ve örnek okulu olan Kardelen Eğitim Kurumları Etwinning kapsamında hazırladığı ve uyguladığı projeler ile örnek teşkil etmeye devam ediyor.
Etwinninge en çok proje üreten okul olan Kardelen Eğitim Kurumları öğretmen ve öğrencileri ile grafiti sanatının sosyal gücünü kullanıyor ve  herkesi mutluluğa davet ediyor. İngilizce öğretmenleri Joanna SOLTSIAK GÜRPINAR ve Hazım YARIMOĞLU öncülüğünde kardelenli öğrencilerin devam ettiği proje birçok Avrupa ülkesi ile işbirliğinde gerçekleştiriliyor. Mutluluğa bağımlı olalım etkinliği kapsamında daha öncesinde yapılan birçok etkinliğin devamı olan grafiti çalışması şimdiden yoğun bir ilgi görüyor. Kardelenli öğretmen ve öğrenciler mutluluk kavramını içeren İngilizce sözcükleri ve cümleleri kullanarak hazırladıkları grafitti çalışması tüm okulu rengarenk süslüyor.
Kardelenli öğrenciler bu proje kapsamında diğer ülkeler ile işbirliğinde çalışırken dil becerilerini de bu sanatta geliştiriyor. Kardelenlerin mutluluk kavramını işledikleri bu çalışma sosyal bir probleme değinmesi açısından da herkesin dikkati çekmeyi başarıyor. Böylesine güzel ve rengarenk bir çalışmada bulunarak herkesi mutluluğa davet eden Kardelenler yine hazırladıkları böylesine muhteşem bir proje ile örnek teşkil etmeye devam ediyor.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.