banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumlarında Teog Başarıları Ödüllendirildi

Eğitim-öğretimde Nevşehir’in lider ve en başarılı ilk özel eğitim kurumu olan Kardelen Eğitim Kurumları 27-28 Nisan 2016 tarihinde yapılan TEOG2 sınavlarında başarı elde eden tüm öğrencilerini ödüllendirdi.

Kardelen Eğitim Kurumlarında Teog Başarıları Ödüllendirildi
17 Mayıs 2016 Salı 13:05

banner143
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları 2016 TEOG sınavlarında her yıl olduğu gibi yine büyük bir başarı elde ederek kırılması zor bir rekora imza atmışlardır. Elde edilen bu büyük başarıyı Kardelen Eğitim Kurumları bünyesinde düzenlediği törenle kutlamış ve başarı elde eden tüm öğrencilerini ödüllendirmiştir.
TEOG sınavlarında başarı elde eden öğrencilere çeyrek altın ve başarı belgeleri ile ödüllendirildiler. Öğrencilere ödüllerini takdim eden Kardelen Eğitim Kurumları okul aile birliği başkanı Dilek BOZKURT ve okul aile birliği üyeleri her bir öğrenciyi tebrik etti. Okul Aile Birliği başkanı Bozkurt; ‘’ Elde edilen başarılar ile sürekli bizleri gururlandıran öğrencilerimize teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum’’ dedi.
Kardelen Eğitim Kurumları İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI ise 2016 TEOG sınavlarında onlarca Türkiye derecesi elde eden tüm öğrencilere başarı belgelerini takdim etmesinin ardından kısa bir konuşma yaptı. ÇAMCI: ‘’ Büyük bir sabır ve disiplinle çalışan öğrencilerimi, fedakarlık ederek her anlarını öğrencileriyle geçiren ve onlarla birebir ilgilenen öğretmenlerimi tek tek kutluyor bizlere yaşattıkları bu haklı gurur için ayrıca teşekkür ediyorum. Düzenli, disiplinli çalışmanın yanında hafta sonu kurslarının ve etütlerin meyvesini almaya başardık. Elde edilen başarılarda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.’’ Dedi.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.