banner461

Kardelen Eğitim Kurumlarından Askıda Elbise Kampanyasına Destek

Eğitim öğretimde Nevşehir’in Lider ve ilk özel eğitim kurumu olan Kardelen Eğitim Kurumları eğitimdeki öncülüğü kadar toplumsal duyarlılığıyla da örnek bir eğitim kurumu olmaya devam ediyor.

banner503
Kardelen Eğitim Kurumlarından Askıda Elbise Kampanyasına Destek
07 Haziran 2016 Salı 11:00

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesinin katkıları ve bir grup hayırsever tarafından hayata geçirilen ‘’Askıda Elbise’’ kampanyası ile binlerce ihtiyaç sahibine ulaşılarak bu ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunuluyor. Kardelen Eğitim Kurumları öğrencileri de bu proje kapsamında seferberlik ilan ederek onlarca giysi topladılar. Toplanan giysiler Askıda Elbise proje yöneticisi Fikret Şanlıbabaya teslim edildi. Şanlıbaba; ‘’Binlerce ihtiyaç sahibine ulaşarak yardımda bulunduğumuz bu projeye gösterilen duyarlılıktan ve bu büyük destekten dolayı Kardelen Eğitim Kurumları öğrencilerine teşekkür ederim’’ dedi.
Yer aldığı her proje ve etkinlik ile adından sürekli söz ettiren Kardelen Eğitim Kurumları eğitim öğretimdeki başarısı kadar toplumsal duyarlılığı yüksek, gelenek göreneğine ve ahlaki değerlerine bağlı bir nesil yetiştirmenin gururunu yaşıyor.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.